تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Apocryph – PC نسخه SKIDROW

بازی Apocryph یک بازی اکشن است که در دنیای فانتزی تاریک وحشیانه قرار گرفته است. سلاح های این بازی در تیراندازان فانتزی قدیمی ریشه دارد، بنابراین برای اقدام به استفاده از شمشیر و جادو در میان قلعه فراموش شده، مکان های قدیمی و در میان فرشتگان باید مهارت لازم را کسب کنید. دنیای Apocryph یک مکان مضحک، خشونت آمیز، جادوگری، مراسم تیره و خطرات در اطراف و در هر گوشه ای است. هر کجا که بروید، شما با هیولاها، تله ها و پاساژ های قفل شده روبرو خواهید شد و تنها می توانید به خود و تجهیزات خود تکیه داشته باشید تا از محاکمه بگریزید. از ویژگی این بازی زیبا می توان به استاتیک زیبای بازی، با دقت دستکاری سطوح و سطح هاب ها، اسرار مخفی و هیولا و تله های مختلف می باشد.

سایر مشخصات بازی: شخصیت شما می تواند تا 9 سلاح مختلف با حالت های جایگزین، از جمله اسلحه های غواصی، جادوها، کاراکترها و مصنوعات داشته یاشد. تجهیزات شما می توانند به شما در موقعیت های دشوار کمک کنند، معجون های بهداشتی به سلامت شما کمک می کنند، ویلا های مانا می توانند مانا را بازگردانند، موارد مبارزه می تواند به حریف آسیب برسانند. همچنین جلوه های نادر و قوی تری نیز در این بازی وجود دارد مانند ماسک های ترسناک، که شما را در یک لباس زره پوش غیر قابل نفوذ قرار می دهد، به شما اجازه می دهد تا دشمنان خود را با مشت های ساده خود بشکنید و ضربه های قدرتمند را در سراسر دیوار و یا کف کوچه ها بکوبید و دشمنانتان را از بین ببرید. با Essence Of The Reaper که شما را به نمادی از مرگ خود تبدیل می کند، سرعت خود را افزایش دهید.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Apocryph.center

مشخصات بازی Apocryph:نام بازی :  Apocryphپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : آوریل 2018شرکت سازنده : Bigzur Gamesمنتشر کننده : Bigzur Gamesسبک بازی : اکشن، ماجرایی، ترسناکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Apocryph

لینک دانلود