تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Aragami Nightfall – PC نسخه CODEX

داستان بازی جدید Aragami Nightfall قبل از داستان بازی Aragami رقم می خورد که شما را با سناریو های جدید و سخت تری روبرو خواهد کرد و بازیکنان قدیمی را بدون شک به چالش خواهد کشید. در این بازی شما با با فصل جدید اما بسیار خشونت باری روبرو خواهید بود که در آن باید به انجام هر کاری دست بزنید. نتیجه این اعمال نیز در آخر به بیداری Aragami منجر خواهد شد. شما در این بازی در نقش دو سرباز هستید که باید به دنبال شخص خاصی بگردید تا او را بازگردانید و از نیروهای او برای بیداری Aragami استفاده کنید. استفاده از توانایی های مختلف این دو شخصیت می تواند شما را در دستیابی کمک کند.

سایر توضیحات: بازی Aragami Nightfall جدیدترین پک الحاقی بازی بسیار جذاب Aragami است که توانسته جوایز متعددی را از آن خود کند. این بازی از ساخته های شرکت Lince Works است که در سبک بازی های مخفی کاری به بازار عرضه شده است. گرافیک خاص این بازی از ابتدا مورد تشویق محافل مختلف بود.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Aragami Nightfall center

مشخصات بازی Aragami Nightfall :

نام بازی : Aragami Nightfallپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Lince Worksمنتشر کننده : Lince Worksسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Aragami Nightfall

لینک دانلود