دانلود بازی Arma 3 Tac Ops Mission Pack – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/10/01 آپدیت v1.80 Hotfix نسخه CODEX اضافه شد.

ماموریت های بیشتر برای سربازان زنده به معنای شروع ماجراویی های جدیدتر و جذاب تر است. بازی Arma 3 Tac Ops Mission Pack شما را به 3 منطقه جدید هدایت خواهد کرد. در این نسخه از پک الحاقی بازی جذاب Arma 3 شما باید خود را برای ورود به ماجراهای جدید آماده کنید و داستان های جدیدی را در بیش از 7 مرحله تجربه کنید. در این ماموریت ها شما متوجه خواهید شد که برای دستیابیبه موفقیت در جنگ ها و نبردهای باید تمام توان خود را به کار گیرید تا نهایت دقت و سرعت عمل را چاشنی مهارت های فردی تک تک اعضای گرووه خود کنید تا بتوانید تمام اعضای گروه را به سلامت از مهلکه نجات دهید. البته برای دستیابی به موفقیت و رسیدن به هدف هر ماموریت بدون شک همکاری با دیگر گروه های مبارز باید در نظر گرفته شود و هیچ گروهی به تهایی نمی تواند خود را نجات دهد. البته در هر ماموریت شما با وظایف ساده تری نیز روبرو خواهید شد. بدون شک تاثیرات این اعمال روی هدف نهایی هر ماموریت چشمگیر است و می تواند راه را برای رسیدن به هدف نهایی هموارتر کند.

سایر توضیحات: بازی Arma 3 Tac Ops Mission Pack حدیدترین پک الحاقی بازی Arma 3 است که توسط شرکت Bohemia Interactive تولید شده است. در این پک الحاقی شما با 7 مرلحه جدید روبرو خواهید شد که هر کدام نیز در زمان های مختلفی رخ می دهد. این ماموریت ها در خلال ماموریت های دیگر اتفاق خواهد افتاد بطوریکه تداخل زمانی آنها گیم پلی بازی را جذاب تر کرده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Arma 3 Tac Ops Mission Pack جدید

مشخصات بازی Arma 3 Tac Ops Mission Pack :

نام بازی : Arma 3 Tac Ops Mission Packپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Bohemia Interactiveمنتشر کننده : Bohemia Interactiveسبک بازی : اکشن – استراتژیک – شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Arma 3 Tac Ops Mission Pack

لینک دانلود