تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Arma 3 Tanks – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/05/10 آپدیت جدید اضافه شد.

اینبار بازی Arma 3 Tanks شما را در حصار تانک ها به مهلکه جنگ خواهد برد! در این بازی جدید شما می توانید از 3 نوع تانک جدید برای رویارویی با دشمن استفاده کنید. T-140 Angara و AWC Nyx و Rhino MGS از جمله تانک های بسیار معروف و خطرناکی هستند که در طول جنگ می توانند وزنه سنگینی را به جیب دشمن بیاندازند.  در ابن بازی علاوه بر اضافه شدن تعدادی تانک جدید، شما شاهد تغییراتی نیز در بازی اصلی خواهید بود. بهود کیفیت رانندگی و هدایت خودروها و تانک ها، اضافه شدن قابلیت بهبود کیفیت صدای بازی، اضافه شدن مود جدید درجه سختی بازی و بسیاری دیگر از تغییرات که هر کدام در قسمتی از بازی نقش مهمی را ایفا می کنند.

سایر توضیحات: بازی Arma 3 Tanks جدیدترین نسخه بازی بسیار جذاب و معروف Arma 3 است که توسط شرکت Bohemia Interactive به بازار عرضه شده است. در این باز شما شاهد اضافه شدن DLC ها و موارد مختلفی هستید که جذابیت بازی را دو چندان می کنند. بر خلاف بازی های معمول که با اضافه شدن DLC تغییری در گرافیک بازی صورت نمی گیرد، در این نسخه از بازی شاهد تغییرات گرافیکی محسوسی نیز خواهید بود.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Arma 3 Tanks cover

مشخصات بازی Arma 3 Tanks :

نام بازی : Arma 3 Tanksپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Bohemia Interactiveمنتشر کننده : Bohemia Interactiveسبک بازی : اکشن – شبیه ساز – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Arma 3 Tanks

لینک دانلود