دانلود بازی Armor Clash – PC

بازی کامپیوتر Armor Clash یک بازی بسیار جذاب در سبک بازی های استراتژیک است که امکانات کلاسیکی نظیر ساخت پایگاه و نیز آموزش نیرو را در اختیار شما قرار می دهد. بازیکنان می توانند وواحد های جنگی مدرنی نظیر M1A2 و T-14 را انتخاب کنند تا یک لشگر بسیار قدرتمند را سازماندهی کنند. با استفاده از ویژگی های موتورهای بازی سازی قدرتمند موجود در بازار، این بازی توانسته تا افکت های تصویری و بصری بسیار خوبی را به گیمر عرضه کند بطوریکه ناوبری و جنگ با دشمنان می تواند بسیار لذت بخش و سراسر هیجان باشد. علاوه بر اینها، بازیکنان شاهد تغییر روز و شب هستند و این مسئله بدون شک در کیفیت بازی و نیز نحوه چینش و انتخاب نیروها نیز اثر خواهد گذاشت و بازیکنان را مجبور می کند تا برای حملات خود برنامه ریزی داشته باشند و از این رو بازی یکنواخت نخواهد شد.

سایر توضیحات: بازی Armor Clash عنوانی جدید در سبک بازی های قدیمی است که شما را با دنیایی متفاوت و جدید آشنا خواهد کرد. این بازی از فیزیک بسیار قدرتمند و واقعگرایانه ای برخوردار است از این رو صحنه های نبرد بسیار خاصی را می آفریند. بازی Armor Clash توسط شرکت Windforce برای پلتفرم های ویندوز، مک و لینوکس عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Armor Clash جدید

مشخصات بازی Armor Clash :

نام بازی : Armor Clashپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Windforceمنتشر کننده : Windforceسبک بازی : شبیه ساز – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Armor Clash

لینک دانلود