تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Assassins Creed Origins برای PS4 + آپدیت 120 و DLC

به روز رسانی :

96/10/28 آپدیت 120 ریجن 1 و 2 اضافه شد

Assassin’s Creed Origins دهمین نسخه از سری بازی های Assassins Creed بشمار می آید که در فضایی کاملا متفاوت نسبت به نسخه های قبلی روایت می شود . اتفاقات بازی در مصر باستان در طول دوره پتلویم (48 سال قبل از میلاد) به تصویر کشیده شده است و رازهای بسیاری را در جهانی واقعی بازگو می کند . این داستان به بررسی ریشه های درگیری میان انجمن برادری اساسینز می پردازد ، کسانی که برای به چنگ آوردن آزادی تا پای جان مبارزه می کنند و سعی دارند آروزی پیشینیان خود (تمپلار) را برآورده سازند . Origins پس از انتشار نظرات مثبتی از منتقدان دریافت کرد که داستان ، شخصیت ها ، سیستم گیم پلی بازسازی شده ، دنیای غریب مصر و تصاویر را شامل میشد و بیشترین نقد بر روی بخش فنی متمرکز شده بود . پس از سال های متمادی که شاهد انتشار سری اساسینز هستیم ، این نسخه یکی از بهترین بازی هایی است که مورد ستایش منتقدان قرار گرفته و شاید بتوان به آینده این بازی زیبا و پرطرفدار امیدوار بود .

سایر توضیحات : Assassins Creed Origins یکی از بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Ubisoft Montreal طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Ubisoft برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . Assassins Creed Origins از جمله بازی های سوم شخص است که بازیکنان مأموریت ها را همراه با سناریوهای خطی و اهداف تعیین شده را کامل می کنند و از همین طریق داستان پیش می رود . در طول بازی با گیم پلی بیشت آشنا شده و در مبارزات تجربه کافی را به دست می آورند و اگر کمی باهوش باشید و آیتم هایی که در طول مسیر پیش رویتان قرار دارد را نیز جمع آوری کنید ، بازی این امکان را به شما می دهد تا مهارت های خود را بهبود و ارتقا ببخشیده و به بخش سلاح ، زره و لباس های مختلف نیز دسترسی داشته باشید . در زمانی که ماموریتی را انجام نمی دهید ، به راحتی می توانید سوار بر اسب یا شتر به هر مکانی سفر کرده و به کشف جهان وسیع بازی بپردازید . در نسخه های قبلی شاهد حالت eagle vision یا چشم عقاب بودیم که این امکان را به پلیر میداد تا قبل از وارد شدن به منطقه ای ناشناخته ، آن را بررسی کرده و از حضور دشمنان و تعدادشان اطلاع یابد . در این نسخه نیز شاهد چنین حالتی خواهیم بود که توسط یک عقاب بونلی به نام Senu صورت میگیرد . در این نسخه از مکانیک مبارزه ای جدیدی استفاده شده است . در عناوین قبلی سری Assassin’s Creed ، از یک سیستم انیمیشن متحرک بهره میبرد که تمامی مبارزات با یک سری انیمیشن های از پیش تعیین شده بر اساس ورودی های بازیکنان و حرکات هوش مصنوعی طراحی شده بود . حالا Origins از سیستم جدید به نام hit-box system بهره میبرد ، هنگامی که بازیکن دارای یک سلاح است این امکان به او داده می شود حت در محیط های محدود با دشمنان روبرو شده و به آنها آسیب های جدی را وارد ساخته و در صورت نیاز آنها را به قتل رساند . البته ببه همین سادگی ها نبوده و تقسیم قدرت سلاح ها به کلاس های مختلف و رده بندی هرکدام از آنها بر اساس میزان آسیب و سرعت ، در ابتدا کار را کمی برای شما دشوار می کند . هرکدام از دشمنان از یک روش خاص در مبارزه استفاده می کنند و زمانی که شما با نحوه کار هر سلاح آشنا شوید ، له راحتی می توانید در برابر آنها مقاوت کرده و در نبردهای تن به تن پیروز شوید . طبق گفته سازندگان بازی ، در بروزرسانی های بعدی حالتی به نام Discovery Tour اضافه خواهد شد که این امکان را به پلیر می دهد تا بدون وجود هیچگونه هدف و یا ماموریتی ، به کشف جهان بازی پرداخته و به جنبه های مختلف تاریخ مصر پی ببرد .

Assassins Creed Origins center

مشخصات بازی Assassins Creed Origins :

نام بازی : Assassins Creed Originsپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Ubisoft Montrealمنتشر کننده : Ubisoftسبک بازی : اکشن و نقش آفرینینوع فایل : PKGرده بندی سنی : +18لینک مرتبط : PlayStation

Assassins Creed Origins

لینک دانلود