دانلود بازی Asylamba: Influence – PC

Asylamba Influence بازی جدیدی از RTFM Corp. این بازی ترکیبی از جنبه های یک بازی پازل با یک بازی استراتژی عصبی در زمان واقعی است. این شما را در یک کهکشان که بین چندین تمدن معتبر در یک رابط کاربری متناسب و متناسب به اشتراک گذاشته شده، غوطه ور می کند. در تأثیر، شما یک تمدن را هدایت خواهید کرد و مسئول گسترش آن در کهکشان هستید. اما هیچ مشکلی در مقابله با خشونت وجود ندارد؛ زیرا بهترین سلاح نفوذ فرهنگ شماست. کمپانی بازی سازی Gil Clavien در سالهای آتی با تولید عناوین زیادی از بازی ها در سبک های مختلف باعث شده تا علاقه مندان خاص خود را مجذوب گیم پلی بازی های خود کند. این کمپانی در نشست های بین المللی نقد و بررسی بازی ها که هر سال برگذار می شود توانسته افتخاراتی را نیز کسب نماید. بازی معرفی شده دارای گیم پلی سبک و ساده ولی دوست داشتنی است. اگر شما نیز دوستدار این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Asylamba.Influence.center

مشخصات بازی Asylamba: Influence:نام بازی :  Asylamba: Influenceپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Gil Clavienمنتشر کننده : RTFM Corpسبک بازی : استراتژیک، فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Asylamba: Influence

لینک دانلود