تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Aven Colony The Expedition – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/01/17 آپدیت v1.0.25199 نسخه CODEX اضافه شد.

Aven Colony The Expedition بازی Aven Colony The Expedition یک بازی استراتژیک و شبیه سازی می باشد که با گرافیک جذابش هر گیمری را مجذوب خود می کند. داستان بازی از این قرار است که شما باید یک خانه جدید برای بقای انسان ها پیدا کرده و بسازید! سیاره ای که با وجود هرگونه بیابان و جنگل بیگانه است و چندین سال نوری با زمین فاصله دارد. بازی Aven Colony The Expedition شما را در یک محیط جدید و بیگانه قرار می دهد جایی که تا به حال هیچ انسانی در آن پا نگذاشته است و شما ابتدا باید با ساخت کلونی کوپک خود روی این سیاره و کنار زدن چالش های پیش رو این مکان را تبدیل به یک سیاره قابل سکونت برای انسان ها کنید. زیر بنای کلونی خود را بنا نهید و با مدیریت منابع موجود و شهرهایی که ساخته اید به توسعه هر چه بیشتر آن اقدام کنید. مراقب خطراتی که شما را تهدید میکنند باشید.

سایر توضیحات : مراقب حوادث طبیعی که در این سرزمین جدید و ناشناخته برای شما اتفاق می افتد باشید. حوادثی از قبیل : کمبود اکسیژن، باران های الکتریکی، گازهای سمی و کشنده متساعد شده از جو به شدت ناپایدار محیط، باران های شهاب سنگی و … . به طور کلی باید بتوانید تمام اتفاقات و چالش های پیش روی خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید تا بتوانید محلی مناسب برای سکونت انسان ها فراهم کنید. بازی بسیار مهیج Aven Colony The Expedition که توسط کمپانی Mothership Entertainment LLC ساخته شده است در سال 2017 میلادی توسط شرکت Team17 Digital Ltd برای علاقه مندان به بازی های استراتژیک و شبیه سازی منتشر شده است. هم اکنون لینک دانلود مستقیم این بازی مهیج در سایت دانلود فارسی قرار گرفته است.

Aven.Colony.The.Expedition.center

مشخصات بازی Aven Colony The Expedition :نام بازی : Aven Colony The Expeditionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Mothership Entertainment LLCمنتشر کننده : Team17 Digital Ltdسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Aven Colony The Expedition

لینک دانلود