تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Ayo A Rain Tale – PC

Ayo A Rain Tale شما باید به Ayo کمک کنید تا بتواند برای خانواده اش آب تهیه کند و به آنها کمک کند. در این راه باید سفری پرخطر را آغاز کنید. باید بر چالش ها و دشمنان خود که در مسیر صحرای آفریقا با آنها مواجه میشوید مقابله کنید و بتوانید با کسب توانایی ها و هوش بالا در طول مسیر از خود دفاع کنید و به هدف برسید. تجریبات و دشواری هایی که برای Ayo پیش می آید را تجربه کنید. همان طور که او با ترس هایش روبرو می شود و شجاعت خود را به نمایش می گذارد و با خشکسالی در مسیر ماجراجویی خود دست و پنجه نرم می کند. بازی Ayo: A Rain Tale دختر جوانی را نشان می دهد که با سختی و دشواری مسئولیت بسیار دشواری را به دوش می کشد و با شجاعت تمام پیش می رود.

سایر مشخصات : در بازی بسیار زیبا و تاثیرگذار Ayo: A Rain Tale می توانید گذر روز و شب را به آسانی مشاهده و آن را درک کنید. شما باید معماها را حل کنید و از تخته سنگ ها عبور کنید تا به مراحل بالاتر برسید. باید در مقابل گرمای شدید صحرا تحمل کنید و تاب بیاورید تا مقاومت خود را افزایش دهید و احساسات خود را کنترل کنید. مبارزه Ayo به همراه دخترانی از صحرای آفریقا می باشد که در جوامعی زندگی می کنند که به آب آشامیدنی سالم دسترسی ندارند. مسئولیت هر روزه زنان و کودکان در این مناطق این می باشد که ظرف آبی را بر دوش حمل کنند تا به منبعی برای به دست آوردن آب برسند.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Ayo.A.Rain.Tale.center

مشخصات بازی Ayo A Rain Tale :نام بازی : Ayo A Rain Taleپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 9Nov, 2017شرکت سازنده : Inkline Ltd.منتشر کننده : Inkline Ltd.سبک بازی : ماجراجوییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Ayo A Rain Tale

لینک دانلود