تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Back to the Future The Game برای Xbox 360

بازی بازی Back to the Future The Game در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی Telltale Games ساخته شده و استودیوی مذکور بازی را برای پلتفرم Xbox 360 و PS3 منتشر کرده است . Marty McFly و Doc Brown در یک محیط جدید و با ماجراجویی های تازه خود بازگشته اند . شش ماه پس از حوادث فیلم سوم ماشین زمان DeLorean به طرز مرموزی به Hill Valley باز می گردد . مارتی باید در زمان به عقب بازگردد و از Emmett Brown که عضو گروه مقاومت است کمک بگیرد زیرا در غیر این صورت فضا و زمان برای همیشه از بین خواهد رفت . از ویژگی های بازی Back to the Future The Game گرافیک منحصر به فردی می باشد که Telltale برای بازی های های خود استفاده می کند همچنین گیم پلی آن به صورت point & Click بوده و توانسته با این سبک برای خود طرفداران زیادی را جلب کند . لیست پنج قسمتی که از بازی Back to the Future The Game منتشر شده و همگی در این نسخه قرار دارد به شرح زیر می باشد :

All 5 Episodes Now Available! Episode 1: It’s About Time Episode 2: Get Tannen! Episode 3: Citizen Brown Episode 4: Double Visions Episode 5: OUTATIME – Finale!

مشخصات بازی :

نام بازی : Back to the Future The Gameنام بازی (فارسی) : برگشت به آیندهپلتفرم : Xbox 360زبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Telltale Gamesمنتشر کننده : Telltale Gamesسبک بازی : ماجراجویی
لینک دانلود