تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Bacter.io Evolution v3.16.1 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

96/11/13 نسخه جدید اضافه شد.

Bacter.io Evolution به آزمایشگاه علمی ما خوش آمدید. در اینجا دانشمندان در حال انجام آزمایش های علمی بر روی آنزیم ها و باکتری ها برای آشنایی با زندگی و تاثیر آن ها بر روی محیط زیست بودند تا اینکه با باکتری جدیدی روبرو شدند. این بازی ماجراجویانه از آنجا شروع شد که این باکتری رفتارهای جالبی از خود نشان داد و شروع به تکامل در آزمایشگاه کرد. ما شما را به شرکت در این بازی جنجالی و علمی دعوت می کنیم. وارد آزمایشگاه شوید و از تجهیزات موجود برای کشف رمز و راز زندگی این باکتری بازیگوش استفاده کنید. خود را برای این هیجان بزرگ آماده کنید. بخورید تا خورده نشوید. اگر میخواهید در دنیای پیچیده باکتری ها زنده بمانید باید تلاش کنید تا تکامل پیدا کنید.

سایر مشخصات : شما در بازی جذاب‌ Bacter.io evolution در کنار نبرد و مبارزه، با نکات علمی درباره تجهیزات آزمایشگاه، موجودات آزمایشگاهی و نحوه زندگی آنها آشنا خواهید شد. می توانید آزمایش های علمی واقعی را در این محیط شبیه سازی شده انجام دهید و با نتایج آن ها آشنا شوید. از پلانکتون ها و دیگر باکتری های ریز برای تغذیه و تامین انرژی خود استفاده کنید. هرچه بیشتر بخورید قوی تر می شوید و نبرد با دیگر باکتری ها آسان تر خواهد شد. شما می توانید در این بازی حرکت و رفتار های کوچکترین باکتری ها را هدایت و کنترل کنید. مهارت های حیاتی برای کمک به شما در این بازی وجود دارد که با آن ها می توانید مسیر تکامل و مهارت خود را ارتقا دهید. این بازی متفاوت و جذاب محصولی از استودیوی Akadem می باشد که اکنون به طور کامل در اختیار شماست.

دانلود بازی Bacter.io Evolution

ویژگی های بازی Bacter.io Evolution :– در دسترس بودن گزینه های تسریع توانایی و سرعت– تغییر DNA به دلخواه که می توانید توانایی های خود را برای نابودی دیگر باکتری ها افزایش دهید و سرعت تکامل خود را چند برابر کنید.– در دسترس بودن منابع تغذیه برای تامین انرژي مورد نیاز باکتری ها– دارای گزینه های مختلف سلامت برای مبارزه با دیگران، سرعت برای حرکت سریعتر و قدرت برای ضربه های قوی تر در بازی تعبیه شده است.

Bacter.io Evolution

لینک دانلود