تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Badminton League v2.11.3123 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/11/21 نسخه جدید اضافه شد.

Badminton League ورزش مهمترین سرگرمی جسمی و روحی میان انسان ها است که در دنیای پر مشغله امروزی بهترین راه حل برای رسیدن به آرامش جسمی به دور از تنش های محیطی می باشد. بازی های ورزشی نیز بخاطر هیجان بالا مورد علاقه بسیاری از کابران در سراسر جهان قرار گرفته است. در میان رشته های مختلف ورزشی بدمینتون یکی از پرطرفدارترین ورزش ها می باشد که هیجان و لذتی باور نکردنی را برای بازیکنان مهیا می سازد. اگر شما هم از طرفداران اصلی این ورزش مهیج هستید ما بازی Badminton League را به شما پیشنهاد می کنیم. عجله کنید و رقابت با دوستان خود از سراسر جهان را آغاز کنید و برای کسب نشان قهرمانی با تمام توان و نیرو بازی را ادامه دهید و از هیجانی تکرار نشدنی لذت ببرید.

سایر مشخصات : بازی رقابتی و جذاب Badminton League با شبیه سازی بسیار عالی نزدیک به واقعیت، هیجانی تکرار نشدنی برای شما و دوستانتان به ارمغان می آورد. برای رقابت با دوستان خود وارد بازی شوید. از قسمت مشخص شده در مرحله ابتدایی که نشان دهنده افراد آماده به بازی، که با توجه به مشخصات هر کدوم علامت گذاری شده است، دوست خود را انتخاب کرده و بازی را شروع کنید. در طول بازی در صورت عدم آشنایی کافی شما با بازی راهنمایی هایی در ارتباط با نحوه شروع و ادامه رقابت در اختیار شما قرار گرفته می شود. همچنین از تجربیات رقبای خود نیز می توانید استفاده کنید و قهرمان بازی شوید.

Badminton.League.center

ویژگی های بازی Badminton League :– طراحی گرافیکی بسیار قدرتمند و حرفه ای– قابلیت سفارشی کردن شخصیت اول بازی با توانمندی های دلخواه و ارتقا توانمندی های خود با پیشرفت در مراحل پیشرفته– جلوه های بصری گیرا– دسترسی به حالت بازی های چندگانه– طراحی UI ساده و ظریف– لباس های بدمینتون با مدل های متعدد

Badminton League

لینک دانلود