تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی BAFL – Brakes Are For Losers – PC نسخه RAZOR

Brakes Are For Losers یک بازی مسابقه ای جذاب می باشد که برای زنده کردن خاطرات بازی های قدیمی مثل Super Sprint, Indy Heat و Super Off Road ساخته شده است. این بازی به صورت تک صفحه ای است و دارای دوربین عمودی (top-down) می باشد. شما می توانید دوستان خود را در این بازی به چالش بکشید و رقابت هیجان انگیزی را با یکدیگر تجربه کنید. برای شروع مسابقه، ابتدا باید یک ماشین عجیب و غریب را انتخاب کنید، و بعد با استفاده از مهارت های رانندگی خود و به کمک حقه های زیرکانه رقیبان خود را از پیش رو بردارید. شما در این بازی جذاب باید تلاش کنید تا رقبای خود را از سر راه بردارید و با انتخاب نیروها و مزایای موجود، آنها را نابود کنید. پس بر روی تخت خود دراز بکشید، حداکثر 8 یار را برای شروع بازی جمع آوری کنید، در مسابقه شرکت کنید، ماشین های خود را آپگرید نمایید، و دوستان خود را شکست دهید!

سایر مشخصات بازی: BAFL یادآور بازی های قدیمی در سبک مسابقه ای و Arcade می باشد. این بازی، تجربه ی هیجان انگیز رقابت به صورت تک نفره در برابر هوش مصنوعی خشن را فراهم می کند و امکانات خاصی نظیر حالت حمله و مسابقه پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهد. در این بازی از مسیرهای خاص رایج در بازی های دهه ی 80 و 90 میلادی استفاده شده است و جزئیات و رویدادهای غافلگیر کننده ای را پیش روی شما قرار می دهد. این بازی در لوکیشن های مختلفی انجام می شود و شما را برای رقابت به جزیره ی کارائیب و حتی کره ی ماه می کشاند! BAFL شما را به یک رقابت هیجان انگیز دعوت می کند، رقابتی که ترمز کردن در آن معنایی ندارد!

*دقت کنید که این بازی بر روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*این بازی به صورت آفلاین قابل اجرا می باشد*

BAFL - Brakes Are For Losers center

مشخصات بازی :نام بازی : BAFL – Brakes Are For Losersپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : Oudidonمنتشر کننده : Playdius, Plug In Digitalسبک بازی : مسابقه ای، آرکیدنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

BAFL – Brakes Are For Losers

لینک دانلود