تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Baldurs Gate II Enhanced Edition v2.5 نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1397/04/10 نسخه جدید اضافه شد.

بازی کامپیوتر Baldurs Gate دروازه بالدور یکی از سری بازی های سبک استراتژیک و نقش آفرینی است که برای اولین بار در سال 1998 توسط BioWare طراحی و ساخته شده و توسط Interplay Entertainment برای پلتفرم PC به بازار عرضه گردید و توانست در همان سال موفقیت های زیادی را نیز کسب کند . پس از روبرو شدن با این موفقیت , سازندگان بازی تصمیم گرفتند تا نسخه های جدید و پیشرفته تری را منتشر کنند . در سال 2012 نسخه بازی به نام Baldurs Gate Enhanced Edition توسط کمپانی Overhaul Games به بازار عرضه گردید و توانست بار دیگر مورد تحسین منتقدان قرار گیرد . به تازگی نسخه دوم از همین بازی برای پلتفرم PC منتشر شده که از گرافیک عالی و خیره کننده ای برخوردار است .

بازی کامپیوتر Baldurs Gate II Enhanced Edition دروازه بالدور 2 نسخه نهایی داستان یک ابر قهرمان را روایت می کند . جادوگر ستمگری به نام Irenicus شما را در دام خود زندانی و اسیر کرده و شکنجه می دهد . آیا شما می توانید در برابر شیطان درون خود مقاومت کرده و هیولای درون خود را در آغوش بگیرید و در نهایت جوهر تاریکی را که سعی در از بین بردن رویاهای شما را دارد از بین ببرید ؟ شما می توانید از طریق دروازه های بالدور به گذشته برگشته و به تمامی این سوالات پاسخ دهید . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 ویژگی های بازی :– گرافیک عالی– شامل تمامی نسخه های Baldurs Gate II– اضافه شدن 4 شخصیت جدید– مراحل جذاب و مبارزه با اژدها– امکان بازی چند نفره ( مولتی پلیر ) مشخصات بازی :نام بازی : Baldurs Gate II Enhanced Editionنام بازی (فارسی) : دروازه بالدور 2 نسخه نهاییپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2013شرکت سازنده : Beamdogمنتشر کننده : Atariسبک بازی : استراتژیک و نقش آفرینی
لینک دانلود