تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Ballistick – PC

آیا این فیلم های فلش از سال 2000 را تماشا کردید؟ آیا شما از طرفداران Newgrounds، Xiao Xiao یا Stick Death هستید؟ اگر چنین است، Ballistick درست همانند آنهاست. بدوی این نسل فیلم های فلش، Ballistick ارائه می دهد مبارزه 2D مبارزه با تلفیق با گیم پلی تاکتیکی و مکانیک تفنگ بیش از حد واقع بینانه است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Bomb Shelter Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Ballistick.center

مشخصات بازی Ballistick:نام بازی :  Ballistickپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Bomb Shelter Gamesمنتشر کننده : Bomb Shelter Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Ballistick

لینک دانلود