دانلود بازی Banshee Force – PC نسخه Early Access

Banshee Force یک بازی واقعیت مجازی است که در آن شما فرمانده جنگنده اسلحه افسانه ای Banshee Force را اجرا می کنید. کشتی های دشمن در بالای شهرها شما سعی دارند تا سپر شهر را از بین ببرند و جمعیت خود را بکشند. شما قدرت پلت فرم عالی سلاح را با هدف قرار دادن موشک های ضد بالستیک در موشک های دشمن و کشتی ها با دستان خود هدایت می کنید. با استفاده از فروشگاه پلتفرم، شما می توانید دفاع از شهرت خود را با ساخت سپر های شناور، باتری های ضد موشک بالستیک و حتی توپ های پلاستیکی ضد هوایی، گسترش دهید. بیشتر دشمن شما را بیرون می اندازد، پول بیشتری برای خرید بیشتر دارد.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Banshee.Force.center

مشخصات بازی Banshee Force:نام بازی : Banshee Forceپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Sapphire Software Incمنتشر کننده : Sapphire Software Incسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Banshee Force

لینک دانلود