تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Baseball Kings VR – PC

Baseball Kings VR در بازی بیس بال واقع بینانه با استفاده از سیستم های واقعیت مجازی طراحی شده است. اگر میخواهید از طریق VR از ورزش لذت ببرید، پادشاهان بیس بال VR بدون ناراحتی انتخاب خواهند شد! با استفاده از فیزیک، شما می توانید به جهت دقیق ضربه زدن به آن را ممکن است به دنبال، کشیدن و ضربه زدن. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Appnori Inc. یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Baseball.Kings.VR.center

مشخصات بازی Baseball Kings VR:نام بازی :  Baseball Kings VRپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Appnori Inc.منتشر کننده : Appnori Inc.سبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Baseball Kings VR

لینک دانلود