تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Battle of Kings VR – PC نسخه Early Access

Battle of Kings VR یک بازی استراتژی دفاع برج است که در آن شما فرمان را می گیرید و از مهارت های استراتژیک خود برای دفاع از محاصره در مقابل استحکامات خود استفاده می کنید. شما نمی توانید تنها با دفاع از پادشاهی خود برنده شوید. توسعه اقتصاد خود را، جمع آوری و ارتقا ارتش خود را به شکست نیروهای دشمن در یک نبرد پادشاهان واقعی است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Battle of Kings Team”,”Wenkly Studio Sp. z o.o. یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

Battle.of.Kings.VR.center

مشخصات بازی Battle of Kings VR:نام بازی : Battle of Kings VRپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Battle of Kings Team”,”Wenkly Studio Sp. z o.o.منتشر کننده : Wenkly Studio Sp. z o.o.سبک بازی : استراتژیک، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Battle of Kings VR

لینک دانلود