دانلود بازی Battlefield 1 برای PS4 + آپدیت 117

به روز رسانی :

96/10/02 آپدیت 117 ریجن 1 و 2 اضافه شد

Battlefield 1 یکی از بازی های سبک اول شخص شوتر است که توسط کمپانی EA DICE طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Electronic Arts برای پلتفرم های PC ، XBoxOne و PS4 روانه بازار شده است . این بازی پانزدهمین قسمت از فرانچایز Battlefield بشمار می آید . این اولین بازی بعد از Battlefield 4 است که در سال 2013 منتشر شد و جالب است بدانید این نسخه اولین بازی با درون مایه جنگ جهانی اول است که توسط Electronic Arts در بحبوحه سال های 1994 روایت می شود . همانند نسخه های قبلی ، Battlefield 1 نیز یک بازی شوتر اول شخص می باشد که بر اساس کارگروهی استوار شده است . این بازی در دوره جنگ جهانی اول و با الهام از حوادث تاریخی و واقعی در آن زمان روایت می شود . مجموعه ای از سلاح های جنگ جهانی اول از جمله تفنگ های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در اختیار پلیر قرار می گیرد . در کنار سلاح های گرم ، در این نسخه شاهد یکسری سلاح های جدید مانند شمشیر و بیل خواهیم بود که کمی فضای بازی را تغییر داده است . بازی این امکان را به پلیر می دهد تا کنترل وسایل نقلیه مختلف از جمله ماشین های زره پوش ، تانک های سبک و سنگین ، کامیون زرهی ، هواپیما دوباله را برعهده گیرد همچنین به عنوان اسب سوار نیز می توانید در میدان نبرد تاخته و با ضربت شمشیری دشمنان را به زانو درآورید . تمامی امکانات سفارشی سازی سلاح ها و محیط بازی که در نسخه های قبلی شاهدشان بودیم در این نخسه نیز به چشم می خورند . به گفته طراح این بازی ، دانیل برلین ، campaign mode دارای محیط و جهانی بزرگتر ، گزینه های بیشتر ، حق انتخاب مسیرها برای تکمیل سطوح و تغییر رویکرد مبارزه نسبت به فرانچرهای قبلی خواهد بود .

سایر توضیحات : بازی این امکان را به شما می دهد تا در بخش مبارزات انتخاباتی شخصیت های مختلفی را کنترل کنید . زمانی که در میدان نبرد جان خود را از دست می دهید بازی به صورت اتوماتیک شما را جایگزین سرباز دیگری در میدان نبرد می کند . این نقش ها می تواند از یک توپچی تانک به یک تفنگدار تغییر یابد . جالب است بدانید تمامی سربازان موجود در میدان نبرد دارای شخصیت های واقعی بوده و زمانی که در قالب هر شخصیت جان خود را از دست می دهید ، نام و مشخصات آن فرد بر روی صفحه نمایش نقش می بندد . برخلاف نسخه های قبلی ، در این بازی شاهد مجموعه ای عظیم از داستان های جنگی خواهیم بود که به مانند شعری زیبا و گوشنواز روایت می شوند . در کنار بخش تکنفره ، بازی از بخش مولتی پلیر و حداکثر 64 بازیکن به طور همزمان را پشتیبانی می کند . سیستم ترکیب جدید این اجازه را به بازیکنان می دهد تا به صورت گروهی از یک سرور خارج و یا وارد شوند . با توجه به برلین ، بازی بدون پیوستن به جوخه ای باعث افزایش سختی در گیم پلی بازی خواهد شد . نقشه ها در بخش مولتی پلیر در سراسر جهان از جمله عربستان ، جبهه غربی و رشته کوه های آلپ استوار است . بازی 9 نقشه در 6 حالت Conquest, Domination, Operations, Rush, Team Deathmatch و War Pigeons را شامل می شود . ویژگی های بخش مولتی پلیر Battlefield 1 به 8 کلاس مجزا تقسیم می شود ، Assault: کلاس ضد وسایل اولیه که در آن بازیکنان در خط حمله قرار داشته و تفنگ ساچمه ای در اختیار دارند . Medic: کلاس پزشک که در درجه اول وظیفه کمک به احیای هم تیمی های خود را برعهده دارد و سلاح اصلی در این کلاس تفنگ نیمه اتوماتیک می باشد . Support: این گروه دارای سلاح های سبک بوده که از گروه خود پشتیبانی کرده و گاهی در تعمیر وسایل نقلیه نیز کمک می کنند . Scout: تک تیراندازهای مخفی هستند . Tanker: در این بخش یکسری تانک ها در اختیار بازیکنان قرار می گیرد که به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می شوند . Pilot: به عنوان یک خلبان به ایفای نقش می پردازید و علاوه بر نبردهای هوایی با سایر دشمنان باید مناطق مورد نظر را نیز بمباران نمایید . Cavalry: در واقع در قالب سواره نظام وارد بازی شده و با استفاده از تفنگ یا شمشیر بر دشمنان خود غلبه می کنید . Elite: این کلاس براساس دستاوردهای بازیکنان در میانه میدان نبرد حاصل می شود و این اجازه را به آنها می دهد تا توانایی های مختلف و سلاح های متنوعی از جمله شعله افکن ها را بکار گیرند .

 

دانلود بازی Battlefield 1 برای PS4

مشخصات بازی Battlefield 1 :

نام بازی : Battlefield 1پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : EA DICEمنتشر کننده : Electronic Artsسبک بازی : اول شخص شوترنوع فایل : RARلینک مرتبط : PS Store 

Battlefield 1

لینک دانلود