تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Bee Brilliant v1.54.1 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/11/21 نسخه جدید اضافه شد.

Bee Brilliant در بازی bee brilliant وارد دنیای وزوزی زنبور ها شوید و با زنبور های آواز خوان دیدار کنید. در این دنیای پر سر و صدای زنبور ها، عنکبوت های چاق و چله ای هستند که می خواهند زنبورها را از بین ببرند و شما را شکست دهند. آن ها را نابود کنید، زنبورهای گرفتار را آزاد کرده و به آن ها کمک کنید تا در میان گل ها بگردند و عسل شیرین جمع آوری کنند، سپس با کنار هم قرار دادن زنبور های رنگارنگ پازل های به شکل کندوی زنبور عسل را بسازید و امتیاز به دست آورید. عجله کنید! به بازی بپیوندید و این چالش مهیج را در این سرزمین زیبا و پر سرصدا آغاز کنید.

سایر مشخصات : توجه داشته باشید که طول عمر زنبور عسل ها محدود بوده و زود عمر آنها تمام می شود و می میرند! با وصل کردن مرحله به مرحله ای خطوط رنگارنگی از زنبور های عسل پازل ها را بسازید و پیش بروید. با کسب امتیازات به صورت  نامحدود قدرت خود را هم به صورت نامحدود افزایش دهید. همچنین می توانید از بیش از 35 مرحله مهیج برای رقابت با رقبا در سراسر جهان استفاده کنید. تا می توانید سکه طلا جمع آوری کنید! این بازی زیبا و خوش رنگ محصولی از استودیوی Tactile Entertainment می باشد که توانسته ده ها میلیون کاربر را در سراسر دنیا کسب کند.

دانلود بازی Bee Brilliant

ویژگی های بازی : Bee brilliant– طراحی گرافیکی بسیار زیبا و رنگارنگ برای جلب توجه بازیکنان– در دسترس بودن بازی  bee brilliant  در بیش از شش مرحله مختلف– امکان رقابت با بیش از صد دوست و رقیب در سراسر جهان در این بازی مهیج– شرکت در چالش های هیجان انگیز برای تخمین زدن میزان قدرت خود و ارتقای توانمندی ها و میزان دسترسی به گزینه های پیشرفته– با جمع آوری گلدان های بیشتر و شکست عنکبوت ها سرعت جمع آوری عسل را چند برابر کنید.– بازی به صورت کاملا رایگان ارائه شده است

Bee Brilliant

لینک دانلود