تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود بازی Beyond Two Souls‏ ماوراء دو روح

سرانجام پس از مدت ها انتظار بازی زیبا و پرهیجان Beyond Two Souls منتشر شد . بازی Beyond Two Souls‏ ماوراء دو روح  نام بازی در سبک درام تعاملی و روانشناسانه است که توسط استودیوی فرانسوی Quantic Dream کوآنتیک دریم در حال ساخت است و به طور اختصاصی فقط  برای کنسول پلی‌استیشن ۳ منتشر شده است . بازی برای اولین بار در نمایشگاه ای۳ سال ۲۰۱۲ توسط David Cage دیوید کیج ، موسس و مدیر ارشد اجرایی Quantic Dream رونمایی شد . الن پیج بازیگر مشهور و جوان آمریکایی و ویلم دافو با کمک فناوری موشن کپچر در این بازی حضور دارند . برای الن پیج در بازی بیش از ۲۰۰۰ صفحه سناریو نوشته شده‌است . ماوراء: دو روح همانند بازی قبلی کوآنتیک دریم یعنی  Heavy Rain باران شدید ، استفاده از کنترل  PlayStation Move را پشتیبانی می‌کند .

بازی در جریان کنفرانس سونی در نمایشگاه ای۳ سال ۲۰۱۲ برای اولین بار رونمایی شد و دمویی که از بازی در ای۳ پخش شد فقط بخش کوتاهی از پانزده دقیقه روندبازی را نشان می داد که بعدا به صورت اختصاصی برای گزارشگران نمایش داده شد . این دمو با حرکت قطاری در شبی بارانی شروع می‌شود که جودی هولمز قهرمان اصلی بازی در آن خوابیده است . بازیکن می‌تواند با آیدن روحی که جودی از کودکی با آن در ارتباط است دور قطار پرواز کند و وقتی جلوتر از قطار بر روی ریل پیش می‌رود ، متوجه می‌شود که پلیس های ایالتی راه را بسته اند . آیدن می تواند سخنان پلیس ها را بشنود و با این کار متوجه می‌شوید که نیروهای پلیس منتظر رسیدن قطار و به دنبال جودی هستند ! ضرب آهنگ بازی تند می شود و آیدن پروازکنان برمی‌گردد تا جودی را خبر کند . او با انداختن بطری آبی ، جودی را بیدار می‌کند اما دیر شده و پلیس ها وارد قطار شده اند .

از اینجا کنترل جودی دست بازی کننده می‌افتد و او باید از دست دو پلیسی که از وی کارت شناسایی می‌خواهند ، فرار کند . فصل تعقیب و گریز درون قطار و روی سقف آن ادامه پیدا می‌کند و در تمام این فصل ها کنترل مستقیم حرکت های جودی در دستان بازی کننده است . البته فصول کلیدزنی نیز وجود دارند که به قول خود دیوید کیج در بازی با کنترل مستقیم تلفیق شده اند .

ماوراء: دو روح آخرین کار نورمن کوربئل آهنگ‌ساز کانادایی بود که بر اثر سرطان پانکراس در ۲۵ ژانویه ۲۰۱۳ درگذشت و لورن بالفه آهنگساز اسکاتلندی که موسیقی متن بازی Assassin’s Creed III نیز از کارهای او می‌باشد ، بعد از مرگ وی به عنوان آهنگساز بازی جایگزین او شد .

کاراکترهای بازی Beyond Two Souls :

جودی هولمز : شخصیت اصلی بازی که روحی را به نام آیدن می بیند و داستان  از سن 8 تا 23 سالگی جودی را روایت می کند .

آیدن : نام یک موجود ماورا الطبیعه است که با جودی از سنین کم ارتباط برقرار می کند و تنها کسی که می تواند او را ببیند جودی است .

ناتان داوکینز : یک دانشمند حکومتی است که با جودی کار می کند و به تجزیه و تحلیل قدرت های خارق العاده می پردازد .

کول فریمن : فردی از مقامات دولت آمریکا که به بررسی فعالیت های ماوراء الطبیعه می پردازد .

رایان کلیتون : نماینده دولت و کسی که به توانایی های جودی علاقه مند می شود .

 

* بازی Beyond : Two Souls برای کنسول PS3 قابل اجرا بر روی CFW 4.46 می باشد *

** FIX CFW 3.55 بازی Beyond : Two Souls رای کنسول PS3 اضافه شد **

 

مشخصات بازی :

نام بازی : Beyond Two Souls

نام باز ی( فارسی ) : ماوراء : دو روح

زبان : انگلیسی

پلتفرم : PS3

شرکت سازنده : Quantic Dream

منتشر کننده : Sony Computer Entertainment

سبک بازی : اکشن , ماجرایی و درام تعاملی

 

تصاویری از محیط بازی :

beyond-two-souls.1.www.download.irbeyond-two-souls.2.www.download.ir

beyond-two-souls.5.www.downloadbeyond-two-souls.6.www.download

 

دانلود بازی Beyond Two Souls‏ ماوراء دو روح برای PS3 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

وبسایت اصلی بازی : Beyond Two Souls

لینک دانلود