تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Blowhards – PC

بازی Blowhards دارای محیط های گرافیکی زیبا با جزئیات زیاد است که نهایت دقت در طراحی آنها به کار رفته است. بازی Blowhards یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Babloon Studios تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Babloon Studios یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد گه در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیارب از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Blowhards.center

مشخصات بازی Blowhards:نام بازی :  Blowhardsپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Babloon Studiosمنتشر کننده : Babloon Studiosسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Blowhards

لینک دانلود