تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Bonbon – PC

Bonbon یک روایت وحشت داخلی است که در آن شما در حوادث دوران کودکی فراتر از توانایی خود برای درک مسائل پیش میروید. این بازی در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Aetheric Games تولید و توسط کمپانی Pixeljam منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی x یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Bonbon.center

مشخصات بازی Bonbon:نام بازی :  Bonbonپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Aetheric Gamesمنتشر کننده : Pixeljamسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Bonbon

لینک دانلود