تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Brodefence – PC

Brodefence یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Light Soft تولید و توسط کمپانی Patriot Game منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Light Soft یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: دستاوردهای علمی باعث ایجاد انسان های اصلاح شده ژنتیکی شده است و بلافاصله این شرکت ها تحقیقاتی را در این زمینه آغاز کرده اند تا نیروی کار ارزان و کارآمد را به دست آورند. آنها ارتش موجودات اصلاح شده ژنتیکی را ایجاد کرده اند و همه چیز خوب پیش رفته است. سود آنها به طور پیوسته افزایش یافته است! با این حال پس از یک معامله خاص زمان به نحوی تغییر کرد. موجودات از کنترل خرج شده و تبدیل به هیولاهای مخرب شدند. در اینجا این سوال مطرح می شود که آیا می توان این شرکت ها را به وسیله ی شیطان هدایت کرد و این واقعا این طرح بود؟ از همین امروز تنها تیم برودفنس می تواند جهان را نجات دهد.

Brodefence.center

مشخصات بازی Brodefence:نام بازی :  Brodefenceپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Light Softمنتشر کننده : Patriot Gameسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Brodefence

لینک دانلود