تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اندروید Bus rush 3D 1.0.17

Bus rush 3D یک بازی شگفت انگیز است که سرعت عکس العمل شما را به چالش می کشد. در این بازی باید از بین اتوبوس های در حرکت فرار کرده و خود را نجات دهید. برای پیشروی در این بازی بایستی سرعت عکس العمل بالایی داشته باشید و همچنین مراقب صدای اتوبوس ها باشید. مراقب باشید با اتوبوس ها و کامیون ها برخورد نکنید و تا می توانید سکه جمع آوری کنید. همچنین می توانید با جمع آوری جت پک ها به راحتی از دست اتوبوس ها فرار کنید. سناریوهای مختلفی وجود دارد که شما را به چالش می کشد و شما باید تمام تلاش خود را انجام دهید تا این چالش را با موفقیت به پایان برسانید. Bus rush 3D یک بازی بسیار مهیج است و در مسیر ماجراجویی خود سوراپزهای جذابی برایتان تدارک دیده  است. وظیفه شما جمع آوری سنگ های قیمتی و جواهر گرانبهاست. هم اکنون این بازی را نصب کنید و به این ماجراجویی بپیوندید.

سایر توضیحات: این بازی از سری بازی های اکشن شرکت HighLogix می باشد که تا کنون بیش از 1 میلیون بار دانلود و نصب شده است. بازی های اکشن به دلیل درگیر کردن بازیکن با سناریوی بازی، می تواند ساعت ها شما را بدون اینکه متوجه گذران زمان شوید مشغول بازی کند. از همین رو این بازی و سناریوهای جذاب آن می تواند شما را ساعت ها سرگرم کرده و تجربه یک بازی مفرح را برای شما به ارمغان بیاورد. از دیگر خصوصیات این بازی می توان به وجود شخصیت های مختلف در بازی اشاره کرد که هیجان بازی را دو چندان می کند.

دانلود بازی Bus rush 3D

ویژگی های بازی Bus rush 3D:– گرافیک HD، موسیقی جذاب، گیم پلی سه بعدی– گیم پلی جذاب و اعتیاد آور– امکان انتخاب چهار شخصیت مختلف– انیمشن های جذاب از شخصیت های بازی– وجود سناریوهای مختلف– جاخالی دادن های بامزه و جذاب– پاداش روزانه

Bus rush 3D

لینک دانلود