دانلود بازی Call of Duty Infinite Warfare برای PS4 + آپدیت 123

به روز رسانی :

96/10/07 آپدیت 123 ریجن 1 و 2 اضافه شد

Infinite Warfare در آینده ای دور روایت می شود . پس از آنکه زمین به دلایل افزایش جمعیت و  توسعه صنعتی با کاهش منابع طبیعی روبرو می شود ، کشورهای جهان متحد می شوند و اتحادی به نام United Nations Space Alliance (UNSA) را شکل می دهند ، یک سازمان سیاسی که مواردی از جمله تجارت ، مسافرت و مسائل مربوط به استعمار فضایی انسانی را مدیریت می کند . در حال حاضر ، انسان ها در منظومه شمسی مستقر شده اند و از سایر سیارک ها به عنوان محل تامین منابع اصلی خود ، مواد اولیه را استخراج می کنند . اما داستان به همینجا ختم نمی شود و گروه تروریستی The Settlement Defense Front که به اختصار SDF نامیده می ‌شود به سیارات و اقمار تحت حاکمیت  UNSA هجوم برده و بسیاری از مردم را به قتل رسانده است . در این بازی شما در قالب شخصیتی به نام سروان نیک ریس Captain Nick Reyes به ایفای نقش می پردازید ، یک خلبان عملیات ویژه که وظیفه هدایت خدمه را برای شکست جبهه دفاع مقدماتی بر روی زمین را برعهده دارد .

سایر توضیحات : Call of Duty Infinite Warfare یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Infinity Ward طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Activision برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . همانند بازی های قبلی در این سری ، Infinite Warfare یک تیرانداز اول شخص است که در آن شاهد اضافه شدن یکسری ویژگی های جدید مانند فضای بیرونی ، مکانیک گیم پلی جدید و محیط های گرانشی صفر خواهیم بود . پلیر با یک بسته تقویتی و یک قلاب گیرنده مجهز شده است که این اجازه را می دهد تا به راحتی در محیط های گرانشی حرکت کند . تمامی اتفاقات بازی در فضا رخ نمی دهد و شما می توانید سیارات مختلف ، ماهواره ها و سیارک ها را در منظومه شمسی مشاهده کنید . همانطور که گفته شد شما کنترل Nick Reyes را برعهده دارید ، یک خلبان ماهر که رهبری سفینه فضایی Jackal را در دست دارد . هیچکدام از مبارزات فضایی قابل پیش بینی نیستند و این اجازه به پلیر داده می شود تا آزادانه سفینه خود را کنترل کرده و استراتژی های مختلفی را در میدان نبرد پیاده سازی کند . طبق گفته توسعه دهندگان Infinity Ward ، بیشترین تمرکز بر روی نبردهای فضایی و بر روی زمین متمرکز شده است و در هنگام انتقال نبردها از فضا بر روی زمین یا بالعکس ، هیچگونه بارگذاری وجود نخواهد داشت . در این نسخه ، بازیکن به یک جهان مرکزی به نام Retribution دسترسی دارد که این امکان را به او می دهد تا مسیر پیشرفت خود را مشاهده نماید و به ماموریت های اصلی مبارزات انتخاباتی در کنار ماموریت های فرعی که امکان ارتقا و سفارشی سازی را فراهم میسازند ، دسترسی داشته باشد . Reyes همچنان دارای یک مودم رایانه ای است که به او اجازه می دهد تا دستگاه های دشمن مانند ربات ها را هک کند . بازی دارای دو حالت دشواری Specialist و #YOLO است که امکان دسترسی به حالت دوم در صورت تمام کردن حالت اول امکان پذیر خواهد بود .

مشخصات بازی Call of Duty Infinite Warfare :

نام بازی : Call of Duty Infinite Warfare پلتفرم : PS4 زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Infinity Ward منتشر کننده : Activision سبک بازی : اکشن نوع فایل : PKG رده بندی سنی : +18 لینک مرتبط : PlayStation

Call of Duty Infinite Warfare

لینک دانلود