دانلود بازی Call of Duty WWII برای PS4 و XBox ONE + آپدیت 119

به روز رسانی :

97/05/13 آپدیت 119 ریجن 1 و 2 اضافه شد

WWII چهاردهمین نسخه از سری بازی های Call of Duty بشمار می آید که بطور مستقل داستانی در طی جنگ جهانی دوم و پس از Call of Duty: World in War در سال 2008 را روایت می کند . حوادث بازی حول و حوش جبهه های غربی و درباره یکی از جوخه های لشکر پیاده نظام ایالات متحده روی می دهد . پس از انتشار بازی ، کمپانی سازنده نقدهای مثبتی دریافت کرد و بسیاری از منتقدین معتقدند که این نسخه به ریشه های خود بازگشته است . همانند نسخه های پیشین ، WWII یک اول شخص شوتر است که بسیاری از عناصر پیشرفته در دو نسخه قبلی همانند پرش دوبل یا دویدن روی دیوار ها در این نسخه حذف شده اند . در عوض ، جنبه سنتی به این نسخه بازگشته و استفاده از تکنیک چکمه ها بر زمین به خوبی در آن حس می شود در ضمن مکانیک بازی برای سرعت های بالا محدودیتی دارد و پلیر پس از طی مسافت های زیاد با سرعت بالا ، از حرکت می ایستد .

سایر توضیحات : Call of Duty: WWII یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Sledgehammer Games طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Activision برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . WWII اولین نسخه از سری بازی ندای وظیفه است که در آن امکان بازیابی سلامت خودکار وجود ندارد و پلیر و سایر افراد جوخه باید با تهیه جعبه های کمک های اولیه سلامتی خود را بازیابی کنند . وجود مهمات هم به همین صورت بوده و در محیط بازی یکسری زرادخانه هایی وجود دارد که امکان دسترسی به سلاح های پیشرفته و فشنگ را برای شما فراهم می کند . جالب است بدانید زمانی که دشمن توسط نیروهای شما شناسایی شود ، آنها به صورت سایه نشان داده خواهند شد و این توانایی به شما داده می شود تا به صورت مخفی به آنها نزدیک شده و تمامیشان را به زانو درآورید . در بخش های خاصی از بازی ، شما می توانید سربازان دشمن در مبارزات انتخاباتی را دستگیر کرده و افراد زخمی را به داخل سنگر بکشانید . انجام دادن چنین کارهایی در طول بازی و تکمیل آیتم های موجود در هر ماموریت ، امتیازی به نام XP را در اختیارتان قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید توانایی و مهارت های خود را ارتقا و بهبود بخشید . در بازی یکسری وسائل نفلیه وجود دارد اما تنها در برخی از ماموریت ها این اجازه به شما داده می شود تا آنها را کنترل کنید . در بخش چند نفره ، پلیر به طور تصادفی در یکی از دو گروه متحدین یا متفقین قرار می گیرد . در گروه متفقین ، پلیر می تواند در یکی از لشکر های انگلیس ، آمریکا و گروه مقاومت فرانسه و در گروه متحدین مستقیما در ارتش آلمان به مبارزه با دشمن بپردازد . Nazi Zombies یکی دیگر از حالت های بازی در بخش co-op بشمار می آید که شباهت قابل توجهی با نسخه های قبلی Treyarch و Infinity Ward داشته و داستانی مستقل از خط داستانی اصلی بازی در بخش کمپین را دنبال می کند .

Call of Duty WWII center

مشخصات بازی Call of Duty WWII :

نام بازی : Call of Duty WWIIپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Sledgehammer Gamesمنتشر کننده : Activisionسبک بازی : اکشننوع فایل : PKGرده بندی سنی : +18لینک مرتبط : PlayStation

Call of Duty WWII

لینک دانلود