تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Captain Forever Trilogy – PC

در Captain Forever Trilogy شما سفینه های خود را در حالی که شما آنها را پرواز. هیچ ویرایشگر دست و پا گیر وجود ندارد. فقط یک کشتی دشمن را از هم جدا کنید، یک قطعه را با موس خود ببرید و آن را به کشتی خود بچرخانید. انجام شده. چه چیز بیشتر، همه چیز از لحاظ فیزیکی شبیه سازی شده است، بنابراین طراحی کشتی تاثیر زیادی بر ویژگی های پرواز و توانایی های رزمی دارد. Captain Forever Trilogy شامل بازی Captain Forever، Captain Successer و Captain Impostor می شود. برای همیشه جای اصلی بازی برنده جایزه است. وانیل است پیرونده تعداد زیادی از ماژول های جدید و انواع کشتی را اضافه می کند. این یک مغازه ی کامل یخچال است. Impostor این فرمول را از هم جدا می کند و اجازه می دهد فورا هر یک از کشتی های عظیم و خارق العاده ای را که در آن بازی می کنید، کلون کنید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Captain.Forever.Trilogy.center

مشخصات بازی Captain Forever Trilogy:نام بازی :  Captain Forever Trilogyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Farbsمنتشر کننده : Farbsسبک بازی : اکشن، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Captain Forever Trilogy

لینک دانلود