تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Captive – PC

بازی Captive یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی های ماجرایی است. این بازی داستان زن را که بلافاصله در یک سلول ناشناخته بیدار می شود، بدون هیچ خاطره ای در مورد خودش، بیان می کند. او بدون توجه به حوادثی که او را به آن رسانده و با شرایطی که تنها در یک لحظه از خود میپرسد، باید از این مکان مضحک به وسیله سریعترین راه خارج شود در حالی که با خطراتی که در مسیر اوست، برخورد میکند. برای زنده ماندن شما باید در ذهن خود به سرعت مسائل را حل  تا بتوانید از آنجا خارج شوید همچنین باید جلوی خونریزی بدنتان را نیز که بر اثر جراحت به وجود آمده بگیری.

سایر مشخصات بازی: این بازی یک بازی بسیار زیبا است که توسط شرکت بازی سازی معتبر Dead Inside Studio در آوریل سال 2018 ساخته و انتشار گردید. گیم پلی این بازی شما را یاد کنسول های نسل اول و دوم می اندازد که همین امر باعث جذابیت بازی می شود. این بازی در عین این که محیطی ساده و پیکسلی دارد موزیکی بسیار زیبا و درخور خود بازی داشته که این امر باعث می شود مخاطب را ساعت ها سرگرم نماید. اگر به این سبک از بازی ها علاقه دارید پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه این بازی زیبا و جذاب را از دست ندهید.

Captive.center

مشخصات بازی Captive:نام بازی :  Captiveپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : آوریل 2018شرکت سازنده : Dead Inside Studioمنتشر کننده : Dead Inside Studioسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Captive

لینک دانلود