تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Card Crawl – PC

Card Crawl علاقه مندان به بازی های سبک کارت بازی می توانند از لذت وصف ناشدنی این بازی فوق العاده بهره مند شوند. بازی Card Crawl رقابتی کارت  بازی است که شما را روی میزی می نشاند و جعبه ای از کارت ها را در اختیارتان قرار می دهد. بنابراین میز را تمیز کنید و با جمع آوری شمشیرها و سپرها با هیولاهای بازی مبارزه کنید و آنها را شکست دهید. در طول بازی می توانید با نوشیدن معجون ها امتیازات و کارت های ارزشمند به دست آورید تا دوباره جان تازه ای به بازی خود بدهید و با قدرت بیشتری به نبرد کارت ها بروید و رقیب خود را از دور خارج و جشن پیروزی را برگزار کنید. در هر حرکت می توانید 5 کارت مختلف و منحصر به فرد که توانایی های ویژه ای به شما می دهد را به دست آورید. با جمع آوری 35 کارت توانایی می توانید تاکتیک های جدیدی به دست آورید که باعث افزایش قدرت و امتیازات شما شود.

سایر مشخصات : بازی Card Crawl دارای گیم پلی تک نفری کارت بازی می باشد که علاقه مندان بسیاری دارد. می توانید میز بازی خود را بسازید و شکل دهید. این بازی برای همه افراد با سطح توانایی های مختلف مناسب می باشد. زیرا دارای 4 سطح مختلف معمولی و ساختنی، بازی های روزانه و کاوشگرانه و چالش برانگیز می باشد. همچنین بازی داری 35 توانایی منحصر به فرد می باشد که می توانید آنها را به راحتی به دست آورید تا از بازی لذت بیشتری ببرید. به علاوه می توانید آواتارهای مختلف را با سپری کردن مراحل مختلف به دست آورید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Card.Crawl.center

مشخصات بازی Card Crawl :نام بازی : Card Crawlپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 7Feb, 2018شرکت سازنده : Arnold Rauersمنتشر کننده : Arnold Rauersسبک بازی : فکری ، کات بازی ، ماجراجوییامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Card Crawl

لینک دانلود