دانلود بازی Cards and Castles v3.5.07 برای اندروید و iOS

به روز رسانی :

1396/12/06 نسخه جدید اضافه شد.

Cards and Castles بازی Cards and Castles یک بازی ترکیبی می باشد. ترکیبی از بازی های استراتژی و کارتی. بازی را با ساخت دسته ای از کارت ها آغاز کنید، سپس کارت های خود را در میدان نبرد به منظور ساخت بخش های کاملا قابل کنترل بازی کنید تا به مکان های سحر آمیز برسید! از دسته بندی های مختلف برای ایجاد یک ترکیب منحصر به فرد از کارت ها و توانایی ها به منظور بهره بردن در میدان نرد، استفاده کنید. سپس این شما هستید که باید کارت های خود را جمع بندی کنید تا یک ترکیب و استراتژی بسازید تا بر حریف خود چیره و مسلط شوید و قلعه آنها را نابود کنید و به پیروزی دست پیدا کنید!

سایر مشخصات : شما در این بازی می توانید با دیگران در سراسر دنیا به مبارزه بپردازید و رتبه خود را ارتقاء بخشید. شما باید تا می توانید کارت های مختلفی جمع آوری کنید تا به وسیله آنها بتوانید نیروها و قدرت های بیشتر و متنوعی کسب کنید و به نبرد دشمن بروید. علاوه بر این به علت تنوع بسیار زیاد کارت های موجود در بازی شما می توانید با ترکیب های بسیار متنوعی از کارت ها، استراتژی های مختلفی را اتخاذ کنید. بنابراین از هیچ کارتی نگذرید تا آن را به دست نیاورده اید! این بازی اعتیادآور و بسیار جذاب محصول شرکت Red Team Games می باشد.

دانلود بازی Cards and Castles

ویژگی های بازی Cards and Castles :– بازی به صورت رایگان می باشد– در هر به روز رسانی کارت ها و مکانیزم های جدیدی افزوده می شود– تنها با به دست آوردن کارت به سمت پیروزی حرکت کنید نه با پرداخت– دارای تاکتیک های فوق العاده و چالش برانگیز

Cards and Castles

لینک دانلود