تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Castle Agony – PC

Castle Agony, به آگونی خوش آمدید با الهام از Resident Evil قدیمی، عصر طلایی بازی NES و سری Castlevania، شما یک قهرمان محلی را با یک سگ بازی می کنید! مجبور به روستای شما برای ورود به قلعه خراب شدن با اتلاف وقت، سحر و جادو و هیولا! آیا می توانید خون آشام را شکست دهید و برای دیدن یک سپیده دم دیگر زندگی کنید؟ این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی The Pompous Pixel یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Castle.Agony.center

مشخصات بازی Castle Agony:نام بازی :Castle Agonyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :The Pompous Pixelمنتشر کننده :The Pompous Pixelسبک بازی :ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Castle Agony

لینک دانلود