تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Cat Quest برای کامپیوتر

مبارزه های بازی Cat Quest همگی به صورت آنی هستند ،این بازی در دنیای بسیار مهیج گربه ها قرار دارد،به یک ماجراجویی بروید که در آن Drakoth شیطانی و خواهر ربوده شده ی خود را تعقیب می کند ،دنیای وسیع Felingard را کاوش کنید ، زندگی گربه ای خود را با رفتن به سیاه چال ها در جست و جوی آیتم ریسک کنیدو در ماوریت های فرعی با کاراکتر های متفاوت دست و چنگال نرم کنید !!همانگونه که ذکر شد این بازی از سیستم مبرازه ای آنی استفاده می کند ،بدین معنی است که این بازی به شما اجزاه می دهد با دشمنان با شمشیر خود از نزدیک مبارزه کنید ،جاخالی بدهید و ضد حمله بزنید و سپس دشمنانتان را با جادویی قدرتمند از بین ببرید ، نیرو های افسانه ای باستانی از قبیل Lightnyan ، Flamepurr و Healpaw  را در اختیار بگیرید تا به کمک آن دشمنان سرسخت خود را از پا در بیاورید .

ســایــر تــوضــیــحــات : یک بازی نقش آفرینی که با عناصر ماجراجویی و اکشن و کمی هم ادویه ی Hack and slash ترکیب شده ، این بازی لباس های متفاوتی برای کاراکتر شما در نظر گرفته است ، در کنار این لباس ها تجهیزات متنوع گیم پلی بازی را تحت تاثیر قرار می دهند،ترجیح می دهید از جادو استفاده کنید ؟ یک کلاه و لباس جادوگری  بپوشید و از چوب دستی مخصوص  جادوگران استفاده کنید ،ماجراجویِ گربه ای خود را زره آهنی بپوشانید تا درصد سلامتی آن افزایش پیدا کنید و حفاظت بیش تری داشته باشد ، در این بازی می توان سلاح ها ، زره ها و جادو ها را با هم ترکیب کرد تا بهترین شیوه ی بازی کردن مناسب شما را بوجود آورد .دنیای Felingard پر از مکان های دیدنی است در کنار مردمی بسیار باحال ،یک شهر تسخیر شده را کشف کنید که مردم ان به طور ناخوشایندی هوس گوشت دارند ! به جادوگرانی با نام های MEwlin و Mewgan در تحیقیقات ان ها برای نابودی این جادوی شیطانی کمک کنید ، و در ماجراجویی های متنوع این بازی شرکت کنید ، ماجراجویی یکی از مهم ترین عناصر ای نبازی است که به هسته ی ان تبدیل شده است ، این بازی از مکان های مثل مثلث برمودا الهام گرفته و ماجراجویی هایی راز آلود بوجود آورده است .

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را نگاه کنید*

Cat.Quest.www.download.ir.screen

مشخصات بازی Cat Quest:

سبک بازی :اکشن ، نقش آفرینی ،ماجراجویی،مستقلپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : The Gentlebrosمنتشر کننده : PQube Limitedلینک مرتبط : Steam

Cat Quest - v1.2.4

Leap into a grand adventure in purrsuit of the evil Drakoth and your catnapped sister! Explore Felingard's huge overworld map, risk life and limb delving into dungeons for epic loot, and lend a paw to a furry cast of characters in a flurry of side quests.


Combat in Cat Quest takes place entirely in real time, allowing you to get close to enemies with a slash of your blade, dodge roll to avoid a counter-attack, and then finish them off with powerful magic! Wield the ancient spells of Lightnyan, Flamepurr, and Healpaw to vanquish your foes! (Fur real!)

لینک دانلود