دانلود بازی Cattle and Crops – PC

Cattle and Crops برای علاقه مندان به بازی های شبیه سازی! در این بازی چه چیزی شبیه سازی شده است؟ در بازی Cattle and Crops شما یک مزرعه دار هستید. آیا به کشاورزی و دنیای مزارع بزرگ و زیبا علاقه دارید؟ اگر جواب شما مثبت است بازی Cattle and Crops یک مزرعه بزرگ و بسیار زیبا را در اختیار شما قرار می دهد تا به کشت و زرع و برداشت محصول بپردازید. از جمله نقاط قوت و ویژگی های بسیار مثبت این بازی توجه به جزئیات می باشد. در این بازی شما دو انتخاب میتوانید داشته باشید، یکی اینکه خودتان به رانندگی با ماشین های کشاورزی بپردازید و از تجربه رانندگی واقعی لذت ببرید و یا اینکه کار را به کارمندان خود بسپارید و در گوشه ای بیاستید و از کنار زمین نظاره گر زیبایی های منطقه شوید. می توانید در زمان پرورش به استخدام کارمندان بپردازید و یا در زمان برداشت که به کمک بیشتری نیاز دارید آنها را استخدام کنید. همچنین می توانید برای خود تقویم انجام کار تنظیم کنید و همه کارهای خود و کارکنانتان را با توجه به زمان بندی و برنامه ریزی خودتان پیش ببرید.

سایر مشخصات : در بازی بسیار زیبا و جذاب Cattle and Crops شما با یک سیستم پیچیده مدیریتی روبرو هستید که باید آن را مدیریت کنید تا کارکنان به مزارع و محصولات آسیب نرسانند. شما باید مسیر حرکت و عبور و مرور را طوری انتخاب کنید که باعث تراکم خاک نشوید و درنتیجه گیاهان بتوانند بیشتر و بهتر ریشه بدوانند و بازدهی و عملکرد بهتری داشته باشید. هر لحظه باید مراقب محصولات خود باشید! مبادا پژمرده و بیمار شوند! در این بازی مانند واقعیت رشد گیاه وابسته به شرایط واقعی در مقایس های واقعی BBCH مانند رطوبت خاک، دما، تابش نور خورشید، PH خاک، بیماری ها و کودهای NPK می باشد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Cattle.and.Crops.center

مشخصات بازی Cattle and Crops :نام بازی : Cattle and Cropsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 9Jun, 2017شرکت سازنده : Masterbrain Bytes GmbH & Co. KGمنتشر کننده : Masterbrain Bytes GmbH & Co. KGسبک بازی : شبیه سازیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Cattle and Crops

لینک دانلود