تبلیغات

سریال آقا زاده

تبلیغات

سریال موچین

دانلود بازی Chains – PC

Chains یک بازی پازل به چالش کشیدن با یک سبک منحصر به فرد و سبک گرافیکی بردار است. هدف از بازی ساده است. برای اتصال حباب مجاور همان رنگ به زنجیر. همانطور که از طریق مراحل فیزیکی حرکت می کنید، به طور فزاینده ای پیچیده تر می شود و سرعت، استراتژی و مهارت بازیکنان به آزمون می رسد. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. آرامش در این بازی با آهنگ بی نظیر آن باعث تمرکز هرچه بیشتر بازیکنان می شود. پلتفرم این بازی به گونه ای است که می تواند هر گیمری را با هر سبکی که علاقه مند است، تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Chains.center

مشخصات بازی Chains: نام بازی :  Chains پلتفرم : PC زبان :  انگلیسی سال انتشار : 2009 شرکت سازنده : 2DEngine.com منتشر کننده : Meridian4 سبک بازی : فکری نوع فایل: ISO لینک مرتبط : STEAM

Chains

لینک دانلود