تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Cheitha – PC

بازی Cheitha یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Headshot Labs تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Headshot Labs یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: دشمنان می توانند به سرعت شما را محاصره و غرق کنند. می دانید زمانی که به شلیک و اجرا، و زاویه شوت خود را برای حداکثر آسیب تنظیم می کنید می توانید بیشترین تاثیر را بگذارید. این کلید برای بقا شما خواهد بود. استفاده از کشتن نقاط کسب درآمد خود را برای باز کردن درب در اطراف امکانات بیش از حد به خودتان اتاق بیشتری برای اجرا می باشد. دانستن زمانی که برای حفظ نقاط کشتن خود و زمانی که آنها را صرف می شود عامل تعیین کننده در بقاء شماست.

Cheitha.center

مشخصات بازی Cheitha:نام بازی :  Cheithaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Headshot Labsمنتشر کننده : Headshot Labsسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Cheitha

لینک دانلود