تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Chicken Boiled Egg – PC

بازی Chicken Boiled Egg دارای یک داستان اصلی به عنوان پایه است. این داستان در سیاره ای با عنوان EggPlant نامیده می شود که جوجه ها دارای سبک های مختلف زندگی هستند و شما را به عنوان یکی از آنها به پیش می برند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Wolfcrafter321 یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Chicken.Boiled.Egg.center

مشخصات بازی Chicken Boiled Egg:نام بازی :  Chicken Boiled Eggپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Wolfcrafter321منتشر کننده :Wolfcrafter321سبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Chicken Boiled Egg

لینک دانلود