دانلود بازی Children of the Nile Complete – PC نسخه GoG

Children of the Nile Complete ای نیل! اینجا در سواحل نیل، پادشاه شما بر خواهد خاست. سلسله و پادشاهی شما به وجود خواهد آمد و آینده شما رقم خواهد خورد. شما به عنوان فرعون، مردم خود را در قالب قبیله ای ساده از شکارچیان شکل خواهید داد و به یک تمدن جاویدان خواهید پیوست. مردم خود را عاقلانه و درست هدایت کنید. آنها برای شما اهرام غول پیکر بنا خواهند کرد. در این شبیه ساز می توانید دنیای باستان را کاوش کنید و به نام خود و برای خود به جنگ برخیزید. هر شهروندی که در شهر شما زندگی می کند و هر کسی که نفس می کشد نیازهایی خواهد داشت و برای خود و خانواده آروزهایی. همه طیف های مختلف از کشیش ها و هنرمندان، کاتب ها و کارگرها و حتی خانواده های سلطنتی، همه آنها در ابتدا برای شروع نیاز به غذا دارند.

سایر مشخصات : بازی Children of the Nile Complete یک گوهر بسیار درخشان در بازی های شهر سازی می باشد که به توسعه و توجه بسیار زیاد با جزئیات فراوان پرداخته است. برای رسیدن به جاودانگی، فرعون باید فراتر از مرزهای خود را ببیند و تاثیر و نشانه های خود را در سراسر جهان برجای بگذارد. کاوش کنید و با ملت های خارجی به داد و ستد و تجارت بپردازید و شما باید انگیزه ایجاد و ساخت یادبودی از خودتان را داشته باشید به طوری که در تمام طول تاریخ با قدرت و اقتدار پایدار بماند و زبان زد تمام دنیا شود. افزایش اعتبار و انگیزه شما باعث می شود تا افراد بیشتری برای شما تلاش کنند و در بلند پروازی های شما شرکت کنند و شهرهایی خارق العاده بسازند.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Children.of.the.Nile.Complete.cente

مشخصات بازی Children of the Nile Complete :نام بازی : Children of the Nile Completeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : September 10, 2008شرکت سازنده : Tilted Mill Entertainment / Tilted Mill Entertainmentمنتشر کننده : Tilted Mill Entertainment / Tilted Mill Entertainmentسبک بازی : استراتژیک ، شبیه سازیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISO

Children of the Nile Complete

لینک دانلود