تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Citadale: The Legends Trilogy – PC

Citadale: The Legends Trilogy یک بازی نوستالژیک بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Ezekiel Rage تولید و توسط کمپانی Plug In Digital منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. پروردگار تاریک سرزمین … و تنها شما می توانید او را متوقف کنید. بازی به عنوان Sonja Dorleac و پایان دادن به نیروهای تاریکی با استفاده از تیغه افسانه ای از سایه. مخلوقات موجودات شب را با شمشیر، محور، شوریکن و بیشتر – و در برابر کارفرمایان وحشتناک روبرو می شوند. اگر قدرت خود را ثابت کنید، می توانید انتهای متناوب را برای دو بازی اول در سری باز کنید. اگر شما در پایان بازی “خوب” و در اولین بازی، حالت سرخوردگی برای بازی اصلی نیز داشته باشید هرگز موفق نخواهید شد.

سایر مشخصات بازی: گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی x یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

Citadale.The.Legends.Trilogy.center

مشخصات بازی Citadale: The Legends Trilogy:نام بازی :  Citadale: The Legends Trilogyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Ezekiel Rageمنتشر کننده : Plug In Digitalسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Citadale: The Legends Trilogy

لینک دانلود