تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Cities Skylines Parklife – PC + تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1397/07/21 نسخه FitGirl Deluxe Edition v1.10.0 همراه با 24 DLC اضافه شد .

بازی Cities Skylines Parklife بار دیگر یک نسخه جدید و پک الحاقی جذاب را عرضه کرده است. در این نسخه شما می بایست با استفاده از ابزارهای مختلف نظیر باغچه های زینتی و یا پارک های تفریحی و حتی باغ وحش های مختلف شهر را برای زندگی جذاب تر کنید و شهروندان را ترغیب کنید که در آن بمانند و میزان رضایت آنها را از زندیگی افزایش دهید. البته همچنین می توانید نقاط خالی شهر را نیز با بغچه های مختلف پر کنید تا نمای شهر نیز بهبود یابد و مکان های بی استفاده شهر را جایی برای گشت و گذار خانواده ها تبدیل کنید.

سایر توضیحات: بازی Cities Skylines Parklife جدیدترین نسخه از سری بازی های Cities Skylines است که در آن شما باید یک شهر بسیار خوب و مردم پسند را بنا کنید و با استفاده از موارد مختلف نظیر پارک ها و مراکز خرید آن را برای شهروندان جذاب تر کنید. بازی Cities Skylines Parklife توسط شرکت Colossal Order Ltd تولید و توسط شرکت Paradox Interactive به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Cities Skylines Parklife center

مشخصات بازی Cities Skylines Parklife :

نام بازی : Cities Skylines Parklifeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Colossal Order Ltd.منتشر کننده : Paradox Interactiveسبک بازی : شبیه ساز – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Cities Skylines Parklife

لینک دانلود