دانلود بازی Civitatem – PC نسخه Early Access

Civitatem یک سازنده شهر قرون وسطایی است که در آن شما با استفاده از مهارت های خود و منابع موجود در جهان، به روستاییان کمک می کنید که یک محل جدید در زمین های خطرناک ایجاد کنند. شکل دادن به آینده مردم خود را با مدیریت و اختصاص بیشتر روستاییان ماهر برای هر کار از وظایف شماست. آنها را آموزش و تحقیقات فن آوری های جدید، مبارزه با عناصر طبیعی و یا مهاجمان، کشف زمین برای روستاهای جدید برای راه های جدید تجارت، به دست آوردن فن آوری های جدید و ایجاد روابط دیپلماتیک. مهمترین منابع روستاییان شما هستند، هر کدام در بعضی مناطق تخصص دارند، هر بار که آنها یک کار را انجام می دهند، تجربه می کنند. آنها را در مدارس و کتابخانه ها آموزش دهید تا آنها بتوانند وظایف و مشاغل پیچیده تر را انجام دهند. علاوه بر آموزش و پرورش آنها، سلامت مردم شما ضروری است، بنابراین گیاه شناسان و پزشکان نیز بسیار مهم هستند.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 7 تست شده است و قابل اجراست*

Civitatem.center

مشخصات بازی Civitatem:نام بازی :  Civitatemپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : George Neguceanuمنتشر کننده : LW Gamesسبک بازی : استراتژیک، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Civitatem

لینک دانلود