تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Cleansuit – pc

Cleansuit یک بازی ماجراجویی متنی گرافیکی یکپارچه است که در آن شما باید راه های خلاقانه برای زنده ماندن یک حمله قاتل سریال مرموز را در خانه خود پیدا کنید. از دستورات متن برای دستکاری در محیط دقیق استفاده کنید و تمام روش های منحصر به فرد برای برنده شدن کشف کنید. تبدیل شدن به قهرمان اسطوره ای که باید قاتل مرگبار خود را از بین ببرد. کاوش خانه خود، جمع آوری اقلام برای ایجاد مسیر برای بقا، و تقلب در مرگ. در طول راه شما اسرار را از طریق خانه خود پنهان می کنید. برخی ممکن است به شما کمک کنند. اکثر آنها کشنده هستند. شما باید زنده بمانید؟ بی نظیری، کنجکاوی شما، و بیشتر از همه اراده خود را برای زندگی بیازمایید!

سایر مشخصات بازی: این بازی مراحل مختلفی دارد که در ابتدا به آسانی پیش می رود. اما ادامه راه به همین راحتیها هم نیست! بازیکن باید تلاش کند تا بتواند مراحل مختلف را به گونه ای به اتمام برساند که بیشترین امتیاز را از آن خود نموده و بتواند خود را در مراحل سختی که پیش رویش است بیازماید. این بازی بسیار سرگرم کننده است. پس اگر شما نیز به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید پس پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید.

Cleansuit.center

مشخصات بازی Cleansuit:نام بازی :  Cleansuitپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Goblin Councilمنتشر کننده : Goblin Councilسبک بازی : ترسناکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Cleansuit

لینک دانلود