تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Coaster – PC

Coaster, تجربه هیجان و احساس 4 تجربه منحصر به فرد غلتکی تجربه. احساس آرامش باد از طریق موهای مجازی خود را به عنوان شما سوار برخی از coasters های لذت بخش ترین و همه جانبه VR در بازار است. سفر به هر یک از هر محیط استثنایی و لذت بردن از قطارهای بلند از طیف وسیعی از دیدگاه های مختلف. آماده شدن برای حرکت در اطراف سیارک ها در Coaster فضایی، با نمای دید چشم زنبور عسل در Picnic Coaster. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Monster Paw یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Coaster.center

مشخصات بازی Coaster:نام بازی :  Coasterپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Monster Pawمنتشر کننده :Binarieسبک بازی : اکشن، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Coaster

لینک دانلود