تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Cold Waters South China Sea – PC نسخه PLAZA

بعد از تعقیب و گریز های نیروهای شوروی به سرزمین Iceland، حال زمان آن رسیده تا با برنامه ای دقیق یک حمله جانانه داشته باشید. آیا می توانید به آرامی به اژدرها نزدیک شوید و بدون اینکه دیده شوید از مهلکه بگریزید؟ یا اینکه ترجیح می دهید از دور بر دشمن بتازید؟ اما فراموش نکنید که موشک های دوربرد این امکان را به دشمن می دهد تا شما را با نیروهای پشتیبانی مورد حمله قرار دهد. آیا به این فکر کرده اید که شاید شکارچی خود طعمه باشد و شکار شود؟ پس تمام توان خود را به کار گیرید تا با برنامه ریزی بسیار دقیق بتوانید این دشمن نابکار را یکبار برای همیشه نابود کنید.

سایر توضیحات: بازی Cold Waters South China Sea یک بازی بسیار جذاب شبیه ساز و استراتژیک است که در آن شما در نقش فرمانده نیروهای دریایی و هوایی باید به دشمن همیشگی خود یعنی شوروی بتازید. این بازی دارای صحنه های اکشن بسیار زیادی است. بازی Cold Waters South China Sea توسط شرکت Larian Studios برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Cold Waters جدید

مشخصات بازی Cold Waters South China Sea :

نام بازی : Cold Waters South China Seaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Larian Studiosمنتشر کننده : Larian Studiosسبک بازی : شبیه ساز – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Cold Waters South China Sea

لینک دانلود