تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Command Modern Air Naval Operations Command LIVE Commonwealth Collision نسخه SKIDROW

پاکستان و هند سالهاست که در مرزهای مشتکر خود در حال جنگ مستقیم و غیر مستقیم هستند. همانطور که در سال های 1948, 1965, 1971, و 1999 شاهد بودیم، این جنگ ها می توانند تبعات جبران ناپذیری داشته باشند. هم اکنون این نزاع بر سر Jammu و Kashmir است. البته هنوز شعله های جنگ بالا  نگرفته است اما هر تحرک مشکوکی از طرفین می تواند این نزاع خانگی را به جنگی تمام عیار تبدیل کند. پرتاب موشک های هندی بر سر ناوگان های کشور پاکستان در سال 2018 بهانه خوبی برای شروع یک جنگ دیگر است که بهای آن را تنها مردمان این دو کشور می پردازند. بازی Command Modern Air Naval Operations Command LIVE Commonwealth Collision روایتگر این داستان است.

سایر توضیحات: بازی Command Modern Air Naval Operations Command LIVE Commonwealth Collision یک پک الحاقی جدید از سری بازی های Command Modern است که در آن به جنگ های هند و پاکستان پرداخته شده است. این بازی توسط شرکت WarfareSims برای پلتفرم ویندوز تولید شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Command Modern Air Naval Operations center

مشخصات بازی Command Modern Air Naval Operations Command LIVE Commonwealth Collision:

نام بازی : Command Modern Air Naval Operations Command LIVE Commonwealth Collisionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : WarfareSimsمنتشر کننده : WarfareSimsسبک بازی : شبیه ساز – استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Command Modern Air Naval Operations Command LIVE Commonwealth Collision

لینک دانلود