تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی COMPOUND – PC

COMPOUND عنوان یکی از بازی های پرطرفدار سبک اکشن و واقعیت مجازی (VR) است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی Bevan McKechnie ساخته شده است. این بازی دارای محیطی جذاب و جالب است که هر پلیری را می تواند مجذوب خود کند. محیط گرافیکی این بازی بر خلاف این که چندان طبیعی به نظر نمی رسد ولی تا حد امکان سعی شده است که جزئیات فراوانی در آن گنجانده شود. کمپانی بازی سازی Bevan McKechnie در سالهای آتی با تولید عناوین زیادی از بازی ها در سبک های مختلف باعث شده تا علاقه مندان خاص خود را مجذوب گیم پلی بازی های خود کند. این کمپانی در نشست های بین المللی نقد و بررسی بازی ها که هر سال برگذار می شود توانسته افتخاراتی را نیز کسب نماید. بازی معرفی شده دارای گیم پلی سبک و ساده ولی دوست داشتنی است. اگر شما نیز دوستدار این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: مفهوم COMPOUND به عنوان یک تلاش برای حرکت به دور از فرمول “موج تیرانداز” که معمولا در عناوین VR اولیه indie و به یک تجربه FPS کاملتر، ساخته شده از زمین تا واقعیت مجازی در سطح اتاق است، آغاز شد. این بازی ممکن است برای بازیکنان که هنوز در حال درگیر شدن با VR هستند مناسب نباشد.

COMPOUND.center

مشخصات بازی COMPOUND:نام بازی :  COMPOUNDپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Bevan McKechnieمنتشر کننده : Bevan McKechnieسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

COMPOUND

لینک دانلود