تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Construction City 2 Winter 1.0.1 برای اندروید + مود

بازی Construction City 2 Winter یکی از بهترین بازی های شبیه ساز ساخت و ساز است که در آن ماشین های مختلفی برای ساخت و ساز معرفی شده اند. این بازی از جمله بازی های بسیار معروف در این سبک است که در آن می توانید بیش از 25 نوع ماشین سنگین مختلف را هدایت کنید و سازه های مختلفی نظیر پل های بسیار بزرگ و ساختمان های بلند را بسازید. در این بازی بیش از 48 مرحله مختلف وجود دارد که هر کدام چالش ها و ویژگی های خاص خود را دارد و باید با استفاده از یک استراتژی بسیار خوب به سمت و سوی این مراحل بروید چرا که همانطور که می دانید، ساخت و ساز در هوای برفی و در زمستان بسیار سخت تر از زمان های دیگر است. این بازی توسط استودیو بازی سازی HeavyFall Studio برای اندروید منتشر شده است و هم اکنون در گوگل پلی صاحب امتیاز 4.6 از 5.0 است. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که سازنده این بازی، موارد مشابهی نظیر بازی CONSTRUCTION CITY 2 را نیز برای این پلتفرم منتشر کرده است.

سایر توضیحات: آیا تا به حال به فکر نشستن پشت فرمان تراکتور یا یک بالابر بوده اید؟ در بازی Construction City 2 Winter به این رویا جامه ی عمل می پوشانید و به یک معمار ساختمان تبدیل می شوید. با استفاده از بالابرهای بسیار قوی می توانید اجسام بسیار سنگین را از روی زمین بلند کنید و راه را برای ساختن باز کنید. گرافیک این بازی در حالت 3 بعدی است در صورتی که فیزیک آن ب صورت 2 بعدی طراحی شده است. علاوه بر این، در این بازی می توانید تمامی اجزای ماشین های مختلف را به طور کامل کنترل کنید.

دانلود Construction City 2 Winter جدید

ویژگی های اصلی بازی:

دارای 2 تم زمستانی مختلف

چالش های مختلف بازی در طول 48 مرحله جذاب

قابلیت انتخاب از میان 25 نوع ماشین مختلف ساخت و ساز و کنترل کامل آنها نظیر : telescopic crane, excavator, bulldozer, tractor, trailer trucks, tower crane, tipper, trailer trucks, helicopter,telescopic forklift, pickup loader

قابلیت ساخت پل و سازه های مختلف

صداگذاری بسیار زیبا و واقعگرایانه و ضبط شده از نمونه های واقعی

گرافیک بسیار زیبا همراه با جزئیات بسیار ریز

فیزیک بسیار پویا

و …

Construction City 2 Winter

لینک دانلود