تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Control Ultimate Edition نسخه کرک شده GOG / Razor1911

به روز رسانی :

1399/09/27 نسخه بازی Control Ultimate Edition - Razor1911 اضافه شد.

Control

یک بازی اکشن و ماجراجویی می باشد که در سال 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و Microsoft Windows منتشر شد. پس از آنکه یک سازمان محرمانه در نیویورک با خطری جدی از جهانی دیگر رو به رو می شود، شما مسئول می شوید تا دوباره کنترل را در دست بگیرید . بازی کنترل Control داستان جسی فیدنز ( Jesse Fadens ) است . داستان اصلی بر روی جسی و سوالاتش، همانطور که پیشرفت می کند و به مدیریت می رسد، تمرکز می کند . در بازی Control، متحدانی که جسی در بازی با آنها آشنا می شود، هر کدام داستان خودشان را دارند . در این بازی تعداد زیادی مرحله فرعی و ویژگی های مخفی وجود دارد . جسی با افراد دیگر در اداره، رمز ها را رمزگشایی می کند و آزمایشات عجیبی را پیدا می کند و … . این بازی دارای محیط های گوناگونی در جهانی غیر قابل پیش بینی است که تغییر شکل می دهند . شما می توانید محیط بازی را کنترل کنید و در نبرد ها از این ویژگی به نفع خود استفاده کنید تا دشمنان خود را سریع تر شکست دهید . در این جهان واقعیت توسط نیرویی از جهان دیگر تغییر داده شده و حال شما ماموریت دارید تا کنترل را بدست بگیرید و همه چیز را به حالت عادی بر گردانید . بازی کنترل Control توسط استودیو Remedy Entertainment ساخته شده است . 
نام: Control
حجم فایل: 27 گیگابایت ، 21.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Remedy Entertainment
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.13
نسخه: Razor1911 / GOG
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
سبک بازی: ماجراجویی – اکشن – سوم شخص
منتشر کننده: 505 Games
رمز فایل: www.download.ir

Control Ultimate Edition - Razor1911

A supernatural 3rd person action-adventure
After a secretive agency in New York is invaded by an otherworldly threat, you become the new Director struggling to regain Control.
From developer Remedy Entertainment, this supernatural 3rd person action-adventure will challenge you to master the combination of supernatural abilities, modifiable loadouts, and reactive environments while fighting through a deep and unpredictable world.

لینک دانلود