تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

معرفی بازی کامپیوتر Control

به روز رسانی :

1397/11/15 گیم پلی 20 دقیقه ای بازی اضافه شد .

پس از آنکه یک سازمان محرمانه در نیویورک با خطری جدی از جهانی دیگر رو به رو می شود، شما مسئول می شوید تا دوباره کنترل را در دست بگیرید . این بازی داستان جسی فیدنز ( Jesse Fadens ) است . داستان اصلی بر روی جسی و سوالاتش، همانطور که پیشرفت می کند و مدیر می شود، تمرکز می کند . جهان بازی Control و متحدانی که جسی در بازی با آنها آشنا می شود، داستان هر کدام داستان خودشان را دارند . در این بازی تعداد زیادی مرحله فرعی و چیزهای مخفی وجود دارد . جسی با افراد دیگر در اداره، رمز ها را، رمزگشایی می کند و آزمایشات عجیبی را پیدا می کند و … . این بازی دارای محیط های گوناگونی در جهانی غیر قابل پیش بینی است که تغییر شکل می دهند . شما می توانید محیط بازی را کنترل کنید و در نبرد ها از این ویژگی به نفع خود استفاده کنید تا دشمنان خود را سریع تر شکست دهید . در این جهان واقعیت توسط نیرویی از جهان دیگر تغییر داده شده و حال شما ماموریت دارید تا کنترل را بدست بگیرید و همه چیز را به حالت عادی بر گردانید . بازی کنترل توسط استودیو Remedy Entertainment ساخته شده است . این بازی قرار است در تاریخ نامعلومی در سال 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و Microsoft Windows منتشر شود .

 

Control - Screen

 

مشخصات بازی Control :

سبک بازی : ماجراجویی – اکشن – سوم شخص

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

تاریخ انتشار : 2019

شرکت سازنده : Remedy Entertainment

منتشر کننده : 505 Games

لینک مرتبط : STEAM

تریلر رسمی بازی Control

Control

A supernatural 3rd person action-adventure
After a secretive agency in New York is invaded by an otherworldly threat, you become the new Director struggling to regain Control.
From developer Remedy Entertainment, this supernatural 3rd person action-adventure will challenge you to master the combination of supernatural abilities, modifiable loadouts, and reactive environments while fighting through a deep and unpredictable world.
Key features :
Control is Jesse Fadens’s story. The main plot focuses on her personal search for answers as she grows into the role of the Director. The world of Control has its own story, as do the allies Jesse meets along the way. Side-quests and Secrets are everywhere. Jesse works with other Bureau agents, decodes cryptic ciphers and discovers strange Bureau experiments.
WORLD WITHIN A LOCATION
Explore diverse environments and shifting architecture in a deep unpredictable world, set within a sprawling New York building.
FLEXIBLE AND SUPERNATURAL COMBAT SYSTEM
Define your playstyle by integrating supernatural abilities, upgrades, and modifiable loadouts.
REACTIVE ENVIRONMENTS
Harness dynamic environmental destruction for exciting combat possibilities and master complex rituals to alter your surroundings.
REALITY MEETS THE UNEXPLAINABLE
Dive into a dark and brutalist-inspired world where daily reality has been corrupted by an otherworldly force.

لینک دانلود