تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Corrupted – PC نسخه Early Access

در بازی Corrupted یک جنگجوی شجاع در جستجوی خواهر جوانترش است که پس از جنگی که در روستا افتاد ناپدید شد. شخصیت، شانه به شانه با دختر شکارچی، تمایلات وحشی از Warlock، جادوگر و پادشاه، که در این نیز دخالت دارد، باز می شود. اما آیا شخصیت ها می فهمند که چه اتفاقی افتاده و خواهرش را گم کرده است؟ این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Juvty Worlds Ltd. یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Corrupted.center

مشخصات بازی Corrupted:نام بازی :  Corruptedپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Juvty Worlds Ltd.منتشر کننده : Juvty Worlds Ltd.سبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Corrupted

لینک دانلود