تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Cover Fire v1.7.2 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/12/06 نسخه جدید اضافه شد.

Cover Fire در بازی Cover Fire باید نیرو های قهرمان خود را در مبارزه با شرکت Tetracorp رهبری کنید . شما باید با به کارگیری استراتژی منحصر به فرد خود در میدان جنگ از هر طرف به دشمنان خود حمله کنید . باید در محیط بازی از انبار های بزرگ سلاح استفاده کرده و با افزایش سطح سربازانتان مهارت آن ها را بهبود بخشید تا شانس پیروزی تان در میدان های جنگ مختلف افزایش یابد و با کمترین آسب پذیری بیشترین آسیب را به دشمنان خود بزنید .

سایر توضیحات : شرکت TETRACORP با اشغال مناطق مختلف در کره ی زمین و تصرف روستا ها و مصرف منابع آن ها هر نوع ارتباط را در دنیا کنترل می کند . حال یک گروه جدید برای مقاومت در برابر این قدرت ظالم متولد شده است و تنها هدفش از بین بردن این تهدید ظالم برای انسانیت است . اگر شما هم می خواهید بخشی از این نبرد برزگ بشوید و برعلیه تاریکی موجود در دنیا مبارزه کنید باید این بازی اکشن را برای دستگاه اندروید خود دانلود کرده و از آن لذت ببرید .

Cover-Fire.center

ویژگی های بازی Cover Fire :– تجربه نبردی هیجان انگیز و اکشن– استفاده از تجهیزات نظامی و سلاح های مختلف برای مبارزه با دشمنانی که مشتاق به کشتن شماست– استفاده از کنترل Pioneer با احساس منحصر به فرد– داری گرافیک HD و جزئیات دقیق در صحنه– استفاده از کاراکرتر های  هکر، تک تیرانداز، مرد تخریب و … و هچنین باز کردن کاراکتر های جدید– افزایش سطح سربازان و مهارت ها برای عملکرد بهتر

Cover Fire

لینک دانلود